(ZDJĘCIA) Sporo biegania, mniej futbolu

Nasze piłkarki w poniedziałek rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu i z każdym dniem wchodzą w coraz bardziej intensywny trening. Póki co więcej jest biegania niż grania w piłkę, ale z czasem proporcje się zmienią. W sobotę zespół rozegra pierwszy mecz towarzyski, a przeciwnikiem będzie UKS SMS Łódź.

- Wchodzimy w pewien rytm pracy, obciążenia są coraz większe, ale wszystko ma procentować podczas sezonu - uważa trener "Luksiar", Wojciech Pawłowski, który szczególnie jest zadowolony z fajnej atmosfery na treningach.

W zespole są pierwsze przeciążeniowe urazy, ale nie są one groźne i nad wszystkim czuwa nowy fizjoterapeuta, Marcin Górka. Coraz lepiej na zajęciach spisują się nowe zawodniczki. Przypomnijmy, że z Czwórką trenują Angelika Smagur, Iza Tracz, Natalia Stasikowska, Angelika Grzywna, Kinga Niedbała..Zwłaszcza ta ostatnia spisuje się dobrze. Jest to lewonożna zawodniczka, jakiej szczególnie w swojej kadrze potrzebuje trener Pawłowski.

Pierwszy sparing już w sobotę o godz. 12.

Powiązana galeria: