Przygotowania do sezonu rozpoczęte

Nasz Ekstraligowy zespół rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu. Już wkrótce pierwszy mecz na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Czeka nas ciężka praca, ale wierzymy, że przyniesie ona efekty.

W dniach 24-29 lipca dziewczęta wyjeżdżają do Ustki na obóz. Na dzisiejszych zajęciach pojawiły się nowe zawodniczki, Angelika Smagur z AZS Wałbrzych, Iza Tracz z Medyka II Konin, Natalia Stasikowska z UKS Górnicza Konin, Angelika Grzywna z Gosirek Piaseczno, Kinga Niedbała z AZS Biała Podlaska oraz Ewelina Kaczmarska z Przemyśla.
- 15 lipca zagramy pierwszy mecz towarzyski z UKS SMS Łódź, a tydzień później zmierzymy się z Pragą Warszawa. Podczas obozu zagramy ze Stomilem Olsztyn, Sztormem Gdańsk i Sokołem Kolbuszowa - mówi Wojciech Pawłowski, szkoleniowiec Czwórki. Pierwszy ekstraklasowy mecz radomianki zagrają 5-6 sierpnia z AZS UJ Kraków.

Źródło: własne/Echodnia.eu
Powiązana galeria: