Rozstrzelane po przerwie

W 15 kolejce OrlenEkstraligi piłkarki Hydrotrucku zmierzyły się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

Porażka 6-0 w marnym stylu mówi sama za siebie. Tylko druga część pierwszej połowy była poprawna w wykonaniu naszej drużyny, w której mogliśmy pokusić się o strzelenie bramki. Zabrakło Magdzie Rosińskiej precyzji przy dobitce strzału po rzucie wolnym wykonywanym przez Wiolę Tkaczyk.

Zespół przystąpił do spotkania osłabiony brakiem Oli Zielińskiej a ile ona znaczy dla zespołu mogliśmy się przekonać podczas transmisji meczu. Pierwsze piętnaście minut było mocno przeciętne, niemrawe, bojaźliwe w naszym wykonaniu Sląsk totalnie Nas zdominował i tylko szczęściu i niezłej postawie Oliwii Macały w naszej bramce zawdzięczamy że straciliśmy tylko jedną bramkę w tym fragmencie gry. Następne minuty były już lepsze i udało się parę razy zagrozić bramce wrocławianek.

Druga połowa zaczęła się koszmarnie bo już w jej 35 sekundzie straciliśmy gola na 2-0, za kilka minut kolejnego i mecz praktycznie był rozstrzygnięty. W końcówce gospodynie dołożyły jeszcze trzy trafienia i rozmiary porażki urosły do wysokich. W drugiej połowie grając pod wiatr byliśmy w stanie stworzyć jedną świetną sytuację, strzał Klaudii Żabickiej znakomicie wybroniłą obchodząca tego dnia urodziny Anna Bocian. Na pewno pozytywem dzisiejszego meczu jest 30minutowy debiut Hani Majewskiej, młodej juniorki która wchodzi do zespołu. Swoje debiutanckie minuty w OrlenEkstralidze dostała również bramkarka Oliwia Petelicka.

Nie zwieszamy głów ale trzeba wkładać w to wszystko więcej serca, zaangażowania, walki bo dziś tego niestety zabrakło. Za tydzień przyjeżdża Medyk Konin i chcąc myśleć o czymkolwiek w kontekście utrzymania ten mecz musimy wygrać.

ŚLĄSK WROCŁAW - HYDROTRUCK RADOM 6-0 (1-0)

Bramki dla Śląska; Białoszewka x2, Czudecka, Sitarz, Klimczak, Lewicka

skład Hydro: Macała (85' Petelicka) - Rosińska(60' Majewska) , Mućka, Barczak, Kwiatkowska - Chmura(83,Franaszek), Tkaczyk (60' Płóciennik), Komanda, Orłowska( 60' Żabicka), Jezioro - Malesa