Remis z Mistrzem Polski

Dużą niespodziankę sprawiły dziś nasze HydroLUksiary , remisując z Mistrzem Polski TME SMS Łódź 1-1.

Mecz rozpoczał się od miłej uroczystości. Nasze Panie otrzymały puchar za awans wywalczony w czerwcu.

Sam mecz bardzo dobrze rozpoczął sie dla naszego zespołu bo już w 7minucie uderzająca na bramkę gości Amelia Chmura trafiła w wystającą ręke obrończyni łodzianek i sędzina nie miała wyboru musiała wskazać   na 11 metr. Pewnie jedenastkę wykonała Aleksandra Zielińska i objęliśmy prowadzenie 1-0. Oczywiście  w następnych minutach optyczną przewagę miał SMS ale nie stwarzał klarownych sytuacji a strzały z dystansu mijały naszą bramkę lub bardzo pewnie broniła je nasza bramkarka Oliwia Macała. Niestety prowadzenia nie udało się dotrzymać do przerwy bo i łodzianki otrzymały  od sędziny rzut karny w bardzo podobnej sytuacji w jakiej i Hydrotruck dostał. Bramkę dla gości zdobyła Grzybowska . Druga połowa odbyła się w diametralnie innych warunkach atmosferycznych. Napadało bardzo duzo śniegu a to sprzyjało bronieniu się co też nasze Panie dramatycznie, heroicznie, szczęsliwie zrealizowały. Łodzianki dominowały, stwarzały zagrożenie po stałych fragmentach gry , których miały mnóstwo ale obrona i bramkarka były bardzo czujne i nie pozwoliły się zaskoczyć. Brawo Drużyna.

HYDROTRUCK RADOM - TME SMS ŁÓDŹ 1-1

gole: Zielińska z rz.k dla Hydro w 7',

Grzybowska z rz.k dla SMS w 33'

HydroTruck: Macała – Barczak, Rosińska, Chmura (Bieryło 74′), Jezioro, Komanda, Kwiatkowska (Żabicka 58′), Malesa (Płóciennik 92′), Mućka, Tkaczyk (Orłowska 92′), Zielińska

TME SMS: Szperkowska – Domin (78 Enjo), Sokołowska, Konat, Zieniewicz – Grzybowska, Dąbrowska, Rędzia – Gąsieniec (60 Onoszko), Filipczak (68 Stashkova), Jedlińska.