Smutne urodziny Pani Kapitan

Dziś 30 urodziny obchodzi nasza kapitan Aleksandra Zielińska. Niestety są smutne bo tak się złożyło że po porażce z Górnikiem Łęczną niestety opuszczamy szeregi ekstraligi.

HydroTruck Radom - Górnik Łęczna 2-9 (0-7)

Bramki: Chmura 74’ (k.), Zielińska 87’ (k.) – Rapacka 2’, 5’, 17’, Fabova 23’, 59’, 62’, Zając 28’, Lefeld 41’, 45’.

HydroTruck: Macała – Jezioro, Zielińska, Malesa, Tkaczyk (62’ Majewska), Orłowska (62’ Żabicka), Mućka (75’ Kwiatkowska), Barczak, Rosińska (31’ Bieryło), Sobczak (31’ Płóciennik), Chmura.

Górnik: Palińska – Bużan (67’ Drożyńska), Kazanowska, Cyraniak (46’ Ratković), Zając, Dereń, Szymczak (46’ Kaczor), Rapacka, Lefeld (46’ Sikora), Dębińska (55’ Piętakiewicz), Fabova.

W pierwszej połowie goście urządzili sobie trening strzelecki bo niemal każda akcja kończyła się golem dla przyjezdnych. Licznik zatrzymał się na siedmiu trafieniach. Nasz zespół jak to się mówi zwyczajowo nie wyszedł na mecz.

Druga połowa to już zupełnie inny obraz gry. Dziewczyny się podniosły na miarę swoich możliwości i udało się strzelić dwa gole po skutecznie egzekwowanych rzutach karnych przez Amelię Chmurę i jubilatkę dnia dzisiejszego Panią Kapitan Aleksandrę Zielińską. Bardzo miły akcent losu na pożegnanie z najwyższą klasą rozgrywkową.

Do końca sezonu zostały dwa mecze, które miejmy nadzieję spowodują że godnie pożegnamy się z ekstraligą. Za tydzień wyjazd do Gdańska i ostatnia szansa na punkty z delegacji. W ostatniej kolejce trzeba wygrać z Bydgoszczą aby sprawić radość naszym kibicom. Trzymamy kciuki za realizację tych celów.