Siedem goli rezerw z Kurpikiem Kadzidło

Czwartoligowe rezerwy LUKS SPortowej Czwórki Radom, nie miały litości dla nowicjuszek z Kurpika Kadzidło. Nasze dziewczyny wygrały aż 7:0...i nie wykorzystały jeszcze dwóch rzutów karnych.

Karpik Kadzidło - LUKS Sportowa Czwórka II 0:7 (0:2)
Bramki: Ewelina Wąsik 2, Angeika Grzywna 3, Monika Płóciennik, Szymczyk

Czwórka: Wicik - Dobrowolska, Wnukowska (41 M. Okrój), Szymczyk, K. Smorongiewicz, Wąsik,  Z. Smorongiewicz, (41 A. Okrój), Gołębiowska (41 Płóciennik), Bińkowska, Golian (51 Stasikowska), Grzywna.

Do przerwy gospodynie próbowały stawić opór, ale nasze zawodniczki nie wykorzystały dwóch rzutów karnych. Najpierw jedenastkę zmarnowała Kinga Szymczyk i minutę później Dobrowolska. Po przerwie "jedenastkę" za to wykorzystała pewnie Grzywna.

- Obie drużyny dzieliła spora różnica. Zdobyliśmy siedem goli, ale muszę powiedzieć, że skuteczność nie była mocną stroną, bo wynik powinien być dwucyfrowy - powiedział nam trener Wojciech Pawłowski.

Do zespołu Czwórki po dłuższej kontuzji powróciła Monika Płóciennik, która zdobyła jedną z bramek. Niewykluczone, że już w sobotę dostanie swoją szansę w Extralidze.