Juniorki U 16: Istny horror z Pragą

Takiego meczu chyba nikt się nie spodziewał. W pojedynku na szczycie Mazowieckiej Ligi juniorek do lat 16, LUKS Sportowa Czwórka Radom pokonała Pragę Warszawa, ale przebieg spotkania był bardzo dramatyczny. Na uwagę zasługuje pięć bramek Amelii Chmury.

LUKS Sportowa Czwórka Radom - MUKS Praga Warszawa 5:3

Bramki: Amelia Chmura 5.

Czwórka: Grzyb - Sulisz, Kępas, Kwiek (Kawińska), Mazurkiewicz H, Mazurkiewicz J, Wołczyńska, Konderska (Walczak), Piszczek (Figura), Chmura, Karoń.

To już trzecie zwycięstwo naszych juniorek. Tym razem poprzeczka zawieszona była bardzo wysoko, bo naprzeciw siebie stanęły dwie czołowe ekipy tej ligi.

- Nasze dziewczyny prowadziły 1:0, a potem przegrywały 1:3, po czym zdołaliśmy ten mecz wygrać 5:3. To był istny horror - powiedział z uśmiechem trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.