Rozbite przez Czarne

Tylko w pierwszej połowie dotrzymywały kroku piłkarki Hydrotrucku Radom drużynie Czarnych Sosnowiec w inauguracyjnym meczy ekstraligi kobiet. Dość odważnie zaczęły to spotkanie nasze panie chyba czym zaskoczyły faworyta tej potyczki ekipę gospodyń. Uważnie w obronie i szybkie kontry naszego zespołu to był sposób naszej gry. Całkiem nieżle to wychodziło. Po jednej z takich akcji nieco z boku boiska w odległości około 25 metrów od bramki wywalczyliśmy rzut wolny. Wiola Tkaczyk dośrodkowała w pole karne ale sosnowiczanki wybiły ją przed pole karne gdzie stała Alona Komanda i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku pokonała bramkarkę gospodyń. Z prowadzenia cieszyliśmy się 5 minut kiedy to Sosnowiczanki wyrównały. Do przerwy utrzymał sie wynik remisowy.

Druga połowa zaczęła sie fatalnie dla Hydrotrucku bo w 12 minut nasz zespół stracił aż trzy bramki i było praktycznie po meczu. Kolejne minuty to już zdecydowana przewaga podopiecznych Anny Szymańskiej które konsekwentnie punktowały nasz zespół, dokładając jeszcze dwie bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6 - 1 dla Czarnych

KKS CZARNI ANTRANS SOSONOWIEC - HYDROTRUCK RADOM 6 : 1 (1:1)
Bramki: Buszewska x3 (24', 53', 57') , Jaszek x2 (77',82,), Stanović (55') dla Czarnych  - Komanda (19') dla Hydro