Nowe twarze HydroTrucku

Katarzyna Jezioro i Hanna Majewska to dwie zawodniczki które od rundy wiosennej będą występować w ekstraligowym zespole Hydrotrucku Radom. Obie zawodniczki urodzone są w 2004 roku i zasilą formacje ofensywne naszego zespołu.

Kasia Jezioro to wychowanka DAP Dębica ale od sezonu 20/21 reprezentowała barwy Górnika Łęczna. W rundzie jesiennej zagrała  tylko w trzech spotkaniach i dlatego zdecydowano na Lubelszczyźnie o wypożyczeniu jej do końca rozgrywek, do Radomia gdzie będzie miała więcej okazji do gry.

Hania Majewska to wychowanka naszego klubu. Do niedawna podopieczna trenera Marcina Brodeckiego z powodzeniem występowała w Centralnej Lidze Juniorek a teraz decyzją sztabu szkoleniowego została włączona do kadry pierwszego zespołu.

Obu dziewczynom życzymy powodzenia i witamy na pokładzie