Podwójna wygrana nad Legią!

Dwie nasze młodzieżowe drużyny wypadły bardzo pozytywnie nad szkółką Legia Soccer School.

U13 Czwórka - Legia Soccer School 1:0 (1:0)
Bramki: Nowakowska 22
Czwórka: Sawicka, Pawelec, Sznajder, Kuźdub, Głogowska, Kozłowska, Michalik, Nowakowska, Kucharska, Rogóż.

U16 Czwórka - Legia Soccer School 5:0 (3:0)
Bramki: Mazurkiewicz 2, Konderska, Kwiek, Bonio.
Czwórka; Piszczek(55' Wesołowska), Rogus Królikowska, Piełudź (55'Sobieraj), Skiba( 60'Bonio), Szczerbinska (40'Kwiek), Kepas, Kawinska, Mazurkiewicz(65'Nostitz-Jackowska), Banasiewicz(50'Kwiatkowska), Konderska( 65'Wojcik),

U13 wygrało po bardzo widowiskowym meczu z obydwu stron 1:0, chociaż sytuacji dogodnych do zdobycia gola było dużo więcej. Natomiast pojedynek w kategorii U 16 był jednostronnym widowiskiem. Dziewczęta zasłużenie wygrały 5:0.

Obie druzyny Czwórki sa budowane od nowa i cały czas na początku drogi, dlatego zasługują na pochwałę. Nasze zawodniczki mimo wielu zmian kadrowych potrafią sobie tak dobrze radzić.

ZDJĘCIA TUTAJ