Piłkarki Czwórki wyjeżdżają na mistrzostwa Polski U 19!

Od poniedziałku w Łodzi rozgrywany będzie turniej finałowy Mistrzostw Polski do lat 19, w którym o medale bić się będą juniorki Sportowej Czwórki Radom. Nasz zespół trafił do trudnej grupy, ale trener po cichu liczy, że jego podopieczne zdołają awansować do finałowej Czwórki i powalczą o medale.

Już sam awans do grona najlepszych ośmiu drużyn w Polsce jest sporym sukcesem Czwórki, bo przecież, aby dostać się do finałów, trzeba być najlepszym na Mazowszu. Drużyna trenera Wojciecha Pawłowskiego trafiła do trudnej grupy A. W poniedziałek, 24czerwca o godz. 12 Czwórka zagra z Medykiem Konin. We wtorek o godz.10.30 radomianki zmierzą się z AZS Wrocław, zaś w czwartek o godz. 10 z Respektem Myślenice. Dwie drużyny z drugich miejsc w sobotę zagrają o trzecie miejsce, zaś mistrzowie grup w sobotę o godz. 12.30 zagrają w finale.

- Zawsze w tego typu turniejach mierzymy wysoko i jedziemy po medale. Liczę, że wyjdziemy z grupy, a potem...wszystko jest możliwe. Chcemy sprawić niespodziankę - zaznacza trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

Czwórka U 19: Natalia Grzyb, Ola Szydło, Agnieszka Gołębiowska, Klara Karoń, Julka Bińkowska, Wiktoria Mędrzecka, Klaudia Domagała, Iza Pacyna, Paulina Wołczyńska, Julita Mazurkiewicz, Patrycja Wnukowska, Gosia Sulisz, Sonia Grudzińska.

Warto dodać, że transmisje live z mistrzostw przeprowadzi portal: https://sportowy-walbrzych.com.pl/