Nasze młode zawodniczki awansowały do Centralnej Ligi Juniorek!

Mamy to! Wielki sukces naszych juniorek, które po trzech meczach barażowych awansowały do Centralnym Ligi Juniorek. To duży sukces, a dla nas spora radość, bo piłkarki będą miały okazję grać na najwyższym poziomie.
Zawodniczki Czwórki zagrały kolejno z Diamonds Warszawa rozegranym w Piasecznie 7 czerwca wygranym 4:0 (Chmura x3, Konderska), z Kostrzynem znad Odry 16 czerwca 2:1 (Chmura, Konderska) mecz odbył się w Jedlni, i w koncu ostatni etap dzisiaj w Gdańsku z Lechią, gdzie po bardzo dobrym i emocjonującym meczu padł wynik 0:0. Czwórka wygrała po rzutach karnych 5:4 (Konderska, Chmura, Michalczewska, Kepas,Miernik)
Czwórka juniorki: Wesołowska(80' Muszyńska), Roguś, Miernik, Michalczewska, Banasiewicz, Mazurkiewicz, Kępas, Piełudz, Konderska, Kwiatkowska, R: Sobieraj, Szczerbińska, Wójcik, Kwiek, Królikowska. Ponadto w baraż wystąpiły jeszcze Kawińska i Skiba.

- Po bardzo trudnej i nieudanej rundzie wiosennej w makroregionalnej lidze juniorek młodszych, gdzie musieliśmy radzić sobie z wieloma różnymi sprawami, udało nam się odbudować morale zespołu i optymalnie przygotować do baraży. Nie nagłaśnialiśmy kolejnych zwycięstw w barażach, żeby nie powodować presji i spokojnie móc przygotowywać się do kolejnych meczów. Z tego miejsca chciałbym serdecznie pogratulować i podziękować moim zawodniczkom które poświęciły wiele, by przygotować się do meczów, a przede wszystkim potrafiły w bardzo trudnych momentach i warunkach wykrzesać z siebie wszystko co najlepsze. Dziękuję również władzom naszego miasta, prezydentowi Radosławowi Witkowskiemu oraz dyrektorowi Mateuszowi Tyczynskiemu, a także prezesowi GKS Krolewscy Jedlnia, Janowi Gębczykowi oraz burmistrzowi gminy Ponki. Wielkie podziękowania także wszystkim kibicom za wsparcie oraz rodzicom naszych zawodniczek - powiedział trener Marcin Brodecki.