Ekstraligowy pojedynek beniaminków

W najbliższą sobotę rozegrana zostanie druga kolejka Ekstraligi kobiet. Drużyna Hydrotrucku podejmie ponownie na własnym boisku KS Pogoń DEKPOL Tczew. Obie ekipy to beniaminkowie na najwyższym szczeblu, które przez ostatnie dwa lata rywalizowały w pierwszej lidze. Nasze sobotnie przeciwniczki w absolutnym debiucie ekstraligowym przegrały na własnym boisku ze Sportisem Bydgoszcz 1-3, nasze dziewczyny pokonała sosnowiecka lokomotywa Czarni 4-0.

Tym razem ktoś zdobędzie punkty. Oby to była nasza drużyna. W  czterech dotychczas rozegranych oficjalnych meczach, ale na poziomie 1 ligi mamy korzystny bilans.

2 zwycięstwa po 3-1 w sezonie 2021/22 , natomiast w kampanii 2020/21 padły 2 remisy po 1-1.

Na pewno teraz to zupełnie nowe zespoły, doszło w obu ekipach do zmian kadrowych.

Jak będzie przekonamy się 20 sierpnia. Początek meczu o 12.00 - sztuczna płyta.