Tylko remis juniorek w Olsztynie (FOTO)

W meczu Makroregionalnej Ligi Juniorek U 16, OKS Stomil Olsztyn zremisował 2:2 z LUKS Sportową Czwórką Radom. Gospodynie dwa gole zdobyły z rzutów karnych, przy czym druga "jedenastka" podyktowana została w mocno kontrowersyjnej sytuacji.

OKS Stomil Olsztyn - LUKS Czwórka Radom 2:2 (1:1)
Bramki: 24 z karnego, 69 z karnego - Karoń 2, Wołczyńska 61
Czwórka: Grzyb - Kwiek, Ślisz, Michalczewska, H. Mazurkiewicz, Kępas, Wołczyńska, J. Mazurkiewicz, Kawińska, Chmura, Karoń oraz Muszyńska, Piszczek, Konderska, Kwiatkowska, Piełudź.

W pierwszej kolejce nasza drużyna wygrała u siebie z inną ekipą z Olsztyna 11:0. Teraz na wyjeździe poprzeczka była wyżej zawieszona. Niemniej to radomianki w tym pojedynku zasłużyły na komplet punktów.
Zaczęło się od szybkiego prowadzenie Klary Karoń. Szkoda, że nasz zespół nie poszedł za ciosem, bo kolejne gole podcięłyby skrzydła olsztyniankom, a tak do samego końca nie wiadomo było jakim rezultatem zakończy się to spotkanie. Rywalki zdobyły dwie bramki z rzutów karnych, przy czym druga jedenastka była mocno wątpliwa.

3 kwietnia nasza drużyna zagra u siebie z Włókniarzem Białystok.

Fot. Marek Chudziński

Powiązana galeria: