Wysoka wygrana na koniec rundy

Bardzo efektownie zakończyły rundę jesienną rezerwy Hydrotrucku . W sobotnie południe rozbiły drużynę Mustanga Wielgie aż 8-0. W zwiazku z trwającą przerwą reprezentacyjną w Orlen 1 lidze trener Pawłowski zdecydował się na wystawienie niemal stuprocentowego składu pierwszej drużyny. Widoczne od razu to było na boisku i stąd tak wysoka wygrana z mocnym jak na 4 ligowe warunki zespołem. Był to ostatni mecz naszej drużyny rezerw w tym roku. Co prawda za tydzień jest jeszcze kolejka, ale My swój mecz z Uniewrsytetem Warszawskim zagraliśmy awansem, dużo wcześniej. Na Ta chwilę rezerwy są liderem, ale jeszcze inne zespoły grają swoje mecze, cześć spotkań się nie odbyła ze wzgledu na warunki pogodowe, także na ostateczne rozstrzygnięcia musimy jeszcze poczekać.

HYDROTRUCK 2 RADOM - UKS MUSTANG WIELGIE 8-0