Wielki sukces młodziczek

W dniach 17-19 lipiec w Zamościu rozegrany został Ogólnopolski Finał Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt i chłopców zwany nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski. Wzięli w nim udział przedstawiciele z każdego województwa. Nasze dziewczęta mimo okrojonej kadry jaka pojechała na turniej, wypadły bardzo dobrze.

W drodze do Mistrzostwa drugiego dnia pokonały w grupie 4:1 Małopolskę, 4:1 Pomorskie i 5:2 Łódzkie. Na szczególna uwagę zasługuje ostatnie spotkanie w którym przegrywaliśmy już 2:0 by ostatecznie pokonać łodzianki 5:2. Trzeciego dnia w półfinale nie pozostawiliśmy złudzeń kto w tym meczu pokonując 6:0 Wielkopolskę. Tak okazały wynik pozwolił na odpoczynek tym zawodniczkom które więcej grały i pograć tym które grały mniej. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z woj. Lubelskim, mecz z powodu ulewy musiał zostać przerwany w 5 minucie. Po powrocie na boisko w 8 minucie po bardzo ładnym podaniu Jagody Brody, pięknym strzałem głową Daria Kępas zdobywa zwycięskiego gola i wygrywamy 1:0. Trzeba napomnieć iż nasza drużyna grała przez pewien czas w osłabieniu. Za faul boisko musiała opuścić Dominika Kawińska. Na zasłużony odpoczynek dziewczęta udały się do tamtejszego zoo.. Wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy determinacji w walce i wytrwałości w dążeniu do celu.
Skład: Piszczek, Kępas, Kwiatkowska, Górz, Broda, Roguś, Chmielewska.
Trener: Marcin Brodecki