Urodzinowy prezent dla trenera!

Piłkarki Sportowej Czwórki Radom wygrały 1:0 w wyjazdowym meczu z Sokołem Kolbuszowa. Komplet punktów nasze zawodniczki wywalczyły w dniu urodzin trenera, Wojciecha Pawłowskiego!

Sokół Kolbuszowa Dolna - LUKS Sportowa Czwórka Radom 0:1 (0:1)

Bramka: Bińkowska 2

Czwórka: Wicik - Stefańska, Dobrowolska, Szymczyk, Sobczak, Zielińska, Szydło (75 Gołębiowska), Golian (55 Chmura), Bińkowska, Wołczyńska, Karoń (80 Mazurkiewicz).

Już w 2 minucie nasze zawodniczki zdobyły gola. Po dośrodkowaniu Aleksandry Szydło, Julia Binkowska zamykała akcję i trafiła do siatki przeciwnika. Były jeszcze kolejne okazje, aby podwyższyć rezultat. Jeszcze w pierwszej połowie Paulina Wołczynska zdobyła gola, ale sedzina dopatrzyła się faulu i bramki nie uznała.

Po przerwie gospodynie przycisnęły i Czwórka została zepchnięta do defensywy. Najważniejsze udało się dowieźć wynik do ostatniego gwizdka.

- Cieszę się, że udało się wygrać. Dostałem od dziewczyn wymarzony prezent urodzinowy i bardzo im dziękuję. To nie był łatwy mecz, ale udało się po bardzo ambitnej grze wyrwać komplet punktów - powiedział nam Wojciech Pawłowski.

W sobotę kolejny pojedynek. O godz. 11, nasze "Luksiary" zagrają z Wandą Kraków u siebie.