Urodzinowe 3 punkty

Po ponad trzytygodniowej przerwie na boiska powróciły zawodniczki 1. ligowego HydroTrucku Sportowej Czwórki Radom. Miejscowe pewnie pokonały SMS II Łódź

Zawodniczki Czwórki marzące o awansie do Ekstraligi nie mogły sobie pozwolić na stratę punktów z niżej notowanym rywalem. Pierwsza połowa pokazała, że radomianki są na najlepszej drodze by zrealizować przedmeczowe cele. Już w 9 minucie gola zdobyła powracająca do formy sprzed kontuzji Federica Dall’ara, czym sprawiła sobie prezent urodzinowy. Niestety kilka chwil później zakończył się mecz dla Moniki Płóciennik, która z powodu kontuzji opuściła boisko. Zastąpiła ją Klaudia Żabicka, ale to nie ona a Amelia Chmura ustaliła wynik pierwszej części meczu.

W 60 minucie popularne HydroLuksiary prowadziły już 4:0, bo stałe fragmenty gry wykorzystały: Magdalena Rosińska i Karolina Barczak. Następnie futbolówkę z siatki musiała wyciągnąć Anita Snopczyńska, a więc bramkarka HydroTrucku, która nie dokończyła pojedynku, bo w 75 minucie trener Wojciech Pawłowski zdecydował się dać szanse gry Izabeli Wicik

W sobotę w meczu 23. kolejki Sportowa Czwórka zagra przed własną publicznością z Rolnikiem Biedrzychowice. Rywalki w 16 dotychczasowych meczach nie zdobyły nawet punktu! Początek spotkania o godz. 13:30.

HydroTruck Sportowa Czwórka Radom – SMS II Łódź 4:1 (2:0)

Bramki: Dall’ara, Chmura, Rosińska, Barczak – dla HydroTrucku.