Trzecie miejsce juniorek w Mistrzostwach Mazowsza

W Grodzisku Mazowieckim rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorek do lat 16. Duży sukces odniosła ekipa LUKS Sportowej Czwórki. Nasze dziewczyny do domu wróciły z medalem za zajęcie trzeciego miejsca!

Warto nadmienić, że trenerską opiekę nad zespołem sprawowały Aleksandra Zielińska i Ewelina Wąsik, na co dzień zawodniczki Ekstraligowej drużyny. Zastępowały chorego Wojciecha Pawłowskiego. Zespołowi towarzyszył też prezes klubu, Marcin Brodecki.
Nasze zawodniczki na początek w derbowej potyczce pokonały Zamłynie Radom 2:0. W kolejnym meczu fazy grupowej pokonały KS Raszyn 5:1. W trzecim pojedynku, remis 2:2 z gospodyniami Mazovią Grodzisk Mazowiecki.
W ćwierćfinale młode "Luksiary" nie dały szans Polonezowi Warszawa (7:0).
Mnóstwo emocji było w półfinale. Radomianki grały z Pragą Warszawa. Padł remis 1:1, ale w rzutach karnych zwyciężyła ekipa ze stolicy. Na pocieszenie pozostał mecz o trzecie miejsce. Tu Sportowa Czwórka dość gładko ograła Gosirki Piaseczno 6:1.

Kadra na Halowe Mistrzostwa Mazowsza U-16: 1. Piszczek 2.Muszyńska 3.Wołczyńska 4.Mazurkiewicz Julita 5.Mazurkiewicz Hela 6.Karoń Klara 7.Chmura Amelia 8.Kępas Daria 9.Kawińska Dominika 10.Konderska Maja

Wkrótce więcej zdjęć