Trzecia porażka z rzędu

W meczu piątej kolejki, zaplecza piłkarskiej ekstraklasy kobiet, Lech Poznań podejmował Hydrotruck Czwórkę Radom.

Lech UAM Poznań - Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom 2:0 (0:0)

Bramki: Sawicka 74, Wojciechowska 82
Czwórka: Ptaszek - Tracz, Tkaczyk, Oleksiak, Orłowska, Bagińska, Komanda, Rosińska, Sobczak, Soboń, Pohribniak.

Radomska drużyna przystępowała do tego pojedynku po dwóch porażkach z rzędu. Na razie nieco odmłodzony zespół Luksiar po czterech kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce.

Do 74 minuty Hydrotruck remisował i prowadził równorzędny pojedynek. Potem Zuzanna Sawicka trafiła głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Radomianki próbowały odrobić straty, ale popełniały błędy. W 82 minucie świeżo wprowadzona Zofia Wojciechowska miała dużo swobody w polu karnym, uderzyła z 12 metra po ziemi i ustalila wynik meczu

Źródło: echodnia.eu