Ta ostatnia niedziela... Liczymy na wygraną!

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu żegna się z Ekstraligą. W niedzielę o godz. 16, nasze zawodniczki zagrają z AZS Wrocław. Będzie to ostatni mecz radomianek w ekstraklasie.

LUKS SPORTOWA CZWÓRKA WOSZTYL.EU - AZS WROCŁAW

Niedziela godz. 16, boisko ze sztuczną nawierzchnią, ul. Narutowicza 9 w Radomiu

-Szkoda, że spadamy z ekstraklasy po zaledwie jednym sezonie. Tak naprawdę niewiele zabrakło, ale była to dla moich zawodniczek fajna przygoda i fajne doświadczenie, z którego na pewno będziemy korzystać - mówi trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

Szkoleniowiec zapowiada, że na głębsze podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Na razie zawodniczki skupiają się na tym, aby jak najlepiej zakończyć sezon.

Radomianki na jedną kolejkę przed końcem sezonu zajmują ostatnią lokatę, mają sześć punktów straty do bezpiecznego już AZS Wrocław. To spotkanie nie będzie miało większego znaczenia, chociaż radomianki chcą jeszcze powalczyć o to, aby przeskoczyć Unifreeze Górzno i nie być po sezonie nasłabszą ekipą.

- Chcemy wyjść z twarzą i zagrać dobry mecz i godnie pożegnać się z elitą. Chcemy wygrać i przyjemnym akcentem pożegnać się z kibicami, którzy przez cały rok wierzyli w nas i nas wspierali - dodaje Pawłowski.

Czwórka w niedzielę zagra na boisku ze sztuczną nawierzchnią, gdyż na głównym stadionie odbędzie się mityng lekkoatletyczny. W radomskim zespole nie wystąpi Katarzyna Chrzanowska, która pauzuje za kartki. Reszta jest gotowa do gry.

Harmonogram 27 kolejki

Wszystkie mecze, niedziela godz. 16, Górnik Łęczna - Medyk Konin, Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych, UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin, Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków, AZS PSW Biała Podlaska - Unifreeze Górzno, Sportowa Czwórka Radom - AZS Wrocław.