Sportowa Czwórka na podium w Skarżysku Kamiennej

W sobotę,15grudnia w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku - Kamiennej odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet. W turnieju wzięło udział osiem drużyn. Najlepsza okazała się drużyna Sparty Daleszyce, która w finale Sportową pokonała Czwórkę Radom.

Najlepszą zawodniczką turnieju została nasza piłkarka, Aleksandra Zielińska. Organizatorem turnieju był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. Celem turnieju było propagowanie piłki kobiecej. W półfinałach Czwórka Radom pokonała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 i Sparta I Daleszyce pokonała KSP Kielce 1:0. Przegrane drużyny zagrały w meczu o miejsce trzecie, KSP Kielce wygrały z KSZO 2:1.

W finale Sparta I Daleszyce pokonała Czwórkę Radom 1:0.

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczali Krzysztof Myszka, wiceprezydent miasta oraz Tomasz Domaradzki, wiceprezes Świętokrzyskiego Zawiązku Piłki Nożnej.