Niestety wysoką porażką naszej drużyny zakończył się mecz z AZS Wrocław.

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom - AZS Wrocław 1:5 (0:3)
Bramka: Natalia Stasikowska 63

Czwórka: Wicik - Szymczyk, Zielińska, Stasikowska, Płóciennik, Wąsik (62 Rosińska), Bińkowska, Stefańska (62 Golian), Tracz, Grzywna (Szydło), Dobrowolska

Nie udało się naszym piłkarkom dobrze zakończyć sezonu i godnie pożegnać się z elitą. Ten mecz zakończył się też fatalnie dla Angeliki Grzywny, która w pierwszej połowie doznała poważnej kontuzji.

Niestety szybko stracony gol podciął naszej drużynie skrzydła. Już po niespełna dwóch minutach było 0:1. Do przerwy przyjezdne strzeliły trzy gole, ale trzeba zaznaczyć, że nasza drużyna też wypracowała sobie sporo dogodnych okazji do zdobycia bramek, ale piłka nie chciała wpaść do siatki.

- O ile w ofensywie nie było tak źle, kilka szans na zdobycie bramek udało się wypracować, to jednak w defensywie było katastrofalnie. Mam wrażenie, że tracimy bramki jak dzieciaki z orlika. Drużynie, która chce grać w ekstraklasie, nie przystoi tracić takich bramek - powiedział trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

Drużyna do końca czerwca będzie trenować. W najbliższych tygodniach zapadać będą decyzje kadrowe. Będziemy o tym informować na bieżąco na naszej stronie!