Seniorki grają z Sokołem, juniorki jadą po medal do Grodziska Mazowieckiego

Bardzo ciekawie przedstawia się najbliższy weekend w wykonaniu naszych piłkarek. Ekstraligowa drużyna LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom, zagra w niedzielę o godz. 14 mecz towarzyski. Z kolei juniorki U 16 w Grodzisku Mazowieckim zagrają w Halowych Mistrzostwach Mazowsza.

Sytuacja kadrowa w naszym seniorskim zespole powoli się poprawia. W niedzielnym sparingu zabraknie jedynie Aleksandry Zielińskiej, a pozostałe zawodniczki będą do dyspozycji trenera Wojciecha Pawłowskiego. O ile...ten ostatni pojawi się w niedzielę, bo też miał ostatnio grypowe perypetie mamy nadzieję, że do meczu zdoła się wykurować.

Sokół Kolbuszowa po rundzie jesiennej zajmuje trzecią lokatę w południowej grupie I ligi i na pewno będzie wymagającym przeciwnikiem dla "Luksiar".

Przypominamy, że mecz rozegrany zostanie w niedzielę o godz. 14 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Narutowicza 9.

Nasza drużyna juniorek U 16 wyjeżdża na Halowe Mistrzostwa Mazowsza. Rywalizacja toczyć się będzie w Grodzisku Mazowieckim. W fazie grupowej nasza drużyna zagra z Mazovią Grodzisk Mazowiecki, KS Raszyn i Tygrysem Huta Mińska.

Kadra na Halowe Mistrzostwa Mazowsza U-16: 1.Piszczek 2.Muszyńska 3.Wołczyńska 4.Mazurkiewicz Julita 5.Mazurkiewicz Hela 6.Karoń Klara 7.Chmura Amelia 8.Kępas Daria 9.Kawińska Dominika 10.Konderska Maja