Remis w Tomaszowie. Kończymy sezon na 5 miejscu!

Zakończył się sezon 2018/19 w pierwszej lidze kobiet. Nasza drużyna zremisowała na wyjeździe z MUKS Tomaszów Mazowiecki 2:2.

MUKS Tomaszów Mazowiecki - Czwórka Radom 2:2 (1:1)

Bramki: Szydło 30, Mazurkiewicz 67
Czwórka: Grzyb - Rosińska, Dobrowolska, Sobczak, Stefańska, Bińkowska, Gołębiowska (74 Wnukowska), Iwanova (65 Płóciennik), Mazurkiewicz, Szydło, Karoń.

Nasza drużyna zagrała w ostatnim meczu z outsiderem ligi, świeżo upieczonym spadkowiczem. Niestety nasza drużyna zagrała trochę poniżej oczekiwań. Dwukrotnie gospodynie wychodziły na prowadzenie, ale nasza drużyna miała kilka świetnych okazji do zdobycia bramki i już do przerwy powinna prowadzić różnicą kilku goli.

- Przed przerwą Ola Szydło trafiła w słupek i poprzeczkę, a Klara Karoń miała dwie dobre okazje, bo już po 45 minutach mogliśmy wysoko prowadzić - powiedział po meczu trener Wojciech Pawłowski.

Nasza drużyna zakończyła sezon na 5 miejscu. Wkrótce podsumowanie sezonu na naszej stronie!