Lepszy bilans dał awans do półfinałów!

Piłkarski Sportowej Czwórki Radom zagrają w półfinałach Mistrzostw Polski do lat 19! Przegrały i zremisowały i lepszy bilans goli dał im awans na przyszłoroczną imprezę!

Większej niespodzianki nie było. Imprezę zwyciężyła drużyna z Łodzi, ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. To aktualne mistrzynie kraju w tej kategorii wiekowej. Nasza drużyna przegrała z łodziankami 1:4, ale właśnie zdobyty gol dał lepszy bilans i awans do półfinałów Mistrzostw Polski U 19.

Półfinały odbędą się w kwietniu. Losowanie zaplanowano na styczeń. W każdej z grup zagra cztery zespoły, po dwa najlepsze awansują do grona najlepszych w Polsce.

Wyniki:

SMS Łódz-Sparta Daleszyce 3-0(walkower)
SMS Łódź - Sportowa Czwórka 4-1,bramka Wołczynska
Sportowa Czwórka-Sparta Daleszyce 1-1 bramka Szydło

LUKS U 19: Grzyb, Sulisz, Grudzińska, Mędrzecka, Wnukowska, Gołębiowska, Szydło, Wołczyńska, Mazurkiewicz, Karoń, Domagała, Rykulska, Bińkowska.