Lechitki lepsze

Po blisko trzytygodniowej przerwie, pierwszoligowe piłkarki nożne Hydrotrucku Sportowej Czwórki Radom wróciły do rywalizacji. W sobotę zmierzyły się z Lechem Poznań.

Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom - Lech Poznań 0:2 (0:1)

Bramki: Kuleczka 45+1; Martyna NOwaczyk 88
Hydrotruck: Ptaszek - Tracz, Żabicka, Tkaczyk, Oleksiak, Orłowska, Bida, Majewska, Brodawka, Rosińska, Sobczak.

Podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego wróciły po przerwie świątecznej i przerwie na reprezentację. W sobotę zmierzyły się z Lechem Poznań, który po 15 kolejkach ma jeden punkt więcej i jest jedno oczko wyżej.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale sytuacji bramkowych z obu stron było niewiele. Obie ekipy bez większego ryzyka skupiły się na walce w środku boiska. W 36 minucie jedną i najlepszą szansę miały radomianki, ale zabrakło centymetrów, aby zmienić kierunek lotu piłki.
W 45 minucie doszło do rzutu rożnego dla przyjezdnych. Maja Kuleczka po dośrodkowaniu skierowała piłkę głową do siatki. Był to właściwie pierwszy groźny strzał poznanianek w tym meczu

Po przerwie radomianki zagrały bardziej ofensywnie, chciały szybko odrobić straty, ale nic dziś ta gra nie szła, \W 88 minucie przyjezdne podwyższyły wynik i zasłużenie dopisały 3 punkty. Nas praktycznie nie było w tym meczu. Nic nie wychodziło, ikry zero, z fizyką nie dojechaliśmy. Cóż gramy dalej