Bohaterska Ola daje komplet punktów

Ogromną sensację sprawiły piłkarki nożne Sportowej Czwórki Radom. Wygrały na wyjeździe z Rekordem Bielsko Biała. Dokonały czegoś, co nikomu jeszcze w tym sezonie się nie udało. Co więcej, wcześniej Rekord stracił tylko jedną bramkę w rozgrywkach!

Rekord Bielsko Biała - Sportowa Czwórka Radom 1:2 (1:1)
Bramki:Mandla 37 - Szydło 10 z karnego, 75
Czwórka:Wicik - Dobrowolska, Stefańska,Sobczak Rosińska, Gołębiowska (70 Golian), Szydło (88 Wnukowska), Bińkowska, Mazurkiewicz (65 Chmura), Wołczyńska, Płóciennik.

To nie był łatwy mecz. Rekord był faworytem potyczki, ale to nasza drużyna pierwsza zdobyła gola. Trochę szczęścia uśmiechnęło się w 11minucie. Jedna z zawodniczek rekordu dotknęła piłkę ręką w polu karnym i sędzia nie miała wątpliwości. "Jedenastkę" na gola zamieniła Aleksandra Szydło. Co ciekawe jeszcze dzień przed meczem nie wiadomo było, czy Ola pozbiera się po kontuzji i pojedzie na mecz. Tymczasem stała się bohaterką tego pojedynku!
W 37 minucie w sytuacji jeden na jeden. Wioletta Mandla dała wyrównanie swojej drużynie.
W 71 minucie radomianki po raz drugi wykonywały rzut karny. Tym razem Ola Szydło nie trafiła, ale chwilę później w pełni się zrehabilitowała. Celnie dobiła rzut wolny, gdy bramkarka odbiła futbolówkę przed siebie.
Gospodynie próbowały odrobić straty, ale kompletnie nie potrafiły znaleźć pomysłu na dobrze grającą defensywę z Radomia. Naszym zawodniczkom należą się wielkie brawa, za charakter, ambicję i świetną grę w defensywie.
- Dziewczyny są nieprzewidywalne. Cały kobiecy futbol jest nieprzewidywalny. Drużyna z Bielska wygrała wszystkie mecze w tym sezonie, ale moje zawodniczy zmobilizowały się, zagrały bardzo dobrze i wywozimy z trudnego terenu komplet punktów - chwalił swoją drużynę trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.