Arini Resovia pokonana! (foto)

W meczu I ligi piłki nożnej kobiet, Hydrotruck  Radom zagrał bardzo ważny pojedynek z Resovią Rzeszów. Wygrywając nasz zespół zrobił ważny krok w kierunku ekstraklasy

Hydrotruck Radom - Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
Bramka: Dall'Ara 81
Hydrotruck: Snopczyńska - Mućka, Barczak, Sobczak, Rosińska -Zielinska, Szydło, Kosiarska, Chmura, Franaszek (60 Żabicka), Dall'ara
To nie był łatwy mecz, bo Resovia bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę. Przed pierwszym gwizdkiem obie ekipy dzieliły trzy punkty i przyjezdne wiedziały, że na porażkę nie mogą sobie pozwolić. W pierwszej połowie sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Dla radomianek szanse zmarnowała Amelia Chmura, która trafiła w poprzeczkę i mogła jeszcze dobić piłkę do siatki.
Po przerwie mecz był wyrównany, ale w 81 minucie Federica Dall'ara zdobyła upragnioną bramkę.
HydroTruck po wygranej, wskoczył na fotel lidera. Do końca rozgrywek zostało trzy kolejki.

foto: https://echodnia.eu/radomskie/i-liga-kobiet-hydrotruck-sportowa-czworka-radom-wygrala-z-resovia-rzeszow-zobacz-zdjecia/ar/c2-16328197

żródło:Echodnia.eu/Sylwestyer Szymczak