Ania Golian rozkręca zbiórkę charytatywną. Pomagamy!!!

Anna Golian, piłkarka nożna pierwszoligowej Czwórki Radom już drugi raz z rzędu organizuje samodzielnie charytatywną zbiórkę dla potrzebujących. Zawodniczka imponuje swoim uporem. Rok temu zebrała prawie 1400 zł i przekazała pieniążki biednym dzieciom. Teraz poprzeczkę wiesza sobie o wiele wyżej.

Ania gra w Radomiu, ale pochodzi z Lublina i swoje pierwsze zbiórki kierowała do potrzebujących z tamtego miasta. Zresztą nie ma to znaczenia, bo tak naprawdę liczy się gest i chęć niesienia pomocy.

- Rok temu udało się zebrać 1398zl, Pieniądze przeznaczone były na prezenty dla dzieci z Domu Samotnej Matki, Hospicjum Małego Księcia , dla Dwóch dziewczynek Agaty i Patrycji które chorują na pęcherzykowe oddzielenie naskórka - mówi Anna Golian.

Rok temu pomysł ze zbiórką podsunęła jej koleżanka. Udało się zebrać wspomnianą kwotę i to zawodniczkę z radomskiego klubu zachęciło do tego, aby zaangażować się jeszcze mocniej. Teraz treningi w klubie już się kończą, drużyna będzie miała przerwę i Anna Golian postanowiła właśnie w taki sposób spożytkować ten przedświąteczny czas.

- W tym roku chcę postawić wyżej poprzeczkę i zebrać dwa razy więcej niż w tamtym roku. Radość i uśmiech na twarzy dzieci otrzymujące prezenty są bezcenne. Uważam, ze warto pomoc takim ludziom, bo wiadomo różne scenariusze pisze życie - a przecież jesteśmy ludźmi, równymi sobie - dodaje Anna Golian.

LINK DO TEGOROCZNEJ ZBIÓRKI ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ

W tym roku Gwiazdkowa Piłkarka organizuje zbiórkę pieniędzy na prezenty dla Domu Samotnej Matki i rodzin, które są w bardzo trudnej sytuacji. Warto pomagać!

Żródło: echodnia.eu