2-0 w Środzie, 2 punkty do awansu

W meczu 20 kolejki pierwszej ligi Pań zawodniczki Hydrotrucku pokonały na wyjeździe Polonię Środę Wielkopolską 2-0. Bramki w końcówce meczu zdobyły Karolina Barczak i Federica Dallara czyli .....te co przeważnie, ale to najmniej istotne bo liczy się dobro zespołu.

Bardzo dobrze ułożyły się dzisiejsze wyniki w meczach drużyn zainteresowanych awansem dla naszego zespołu, które zostały rozegrane w południe. Swd Wodzisław przegrał z polsko - ukraińskim Rolnikiem 3-1, a Pogoń Tczew nie sprostała na wyjeździe w Rzeszowie ulegając Resovii 3-2. Jedynie Stomilanki Olsztyn pewnie wygrały w Ząbkach z miejscową Ząbkovią 5-0. Nasze Panie znając wyniki południowych meczów wiedziały o jaką stawkę grają w Wielkopolsce. Sprostały zadaniu fenomenalnie i zainkasowały 3 punkty. Ta drużyna potwierdza że może nie najlepiej zaczyna każdą z rund , w każdym sezonie , od iluś lat....ale końcówki rund są zawsze mega wynikowo, taki radomski walec......nie mylić z walczykiem :). Brawo Panie , Brawo Trener bo to nie jest przypadek.

"Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego do meczu przystępowały po domowym triumfie nad Resovią Rzeszów, a rywalki odniosły wyjazdowe zwycięstwo w Łodzi z SMS-em. Do przerwy gole jednak nie padły. Sytuacja zmieniła się po zmianie stron. Wtedy dwukrotnie piłkę z siatki wyciągała Magda Mądra. Najpierw golkipera Polonii pokonała Karolina Barczak, która na listę strzelców wpisała się w 78 minucie. Za to wynik w 90 minucie ustaliła Federica Dall’ara." źródło: cozadzien.pl

Polonia Środa Wielkopolska – HydroTruck Sportowa Czwórka Radom 0:2 (0:0)

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek naszej drużynie wystarczy zdobyć dwa punkty , w dwóch meczach. Z racji tego że z pierwszej ligi do Ekstraligi awansują dwie pierwsze drużyny, a bilanse meczów bezpośrednich nasza drużyna ma lepsze i z SWD , i  z Pogonią Tczew, a remisowo co do bramki jest ze Stomilankami to już naprawdę niewiele brakuje do powrotu na salony Polskiej piłki nożnej Kobiet.

Za tydzień  dziewczyny grają ze Skrą Częstochowa jak wygrają będą w niebie. Zapraszamy kibiców. Sobota 21.05.2022 godz. 13.00 świątynia N9, niezdobyta jeszcze przez nikogo w tym sezonie.....wszystkie media same się zjawią, niektóre pierwszy raz