Zwycięstwem zakończyły obóz w Ustce

Nasze dziewczyny wygraną ze Sztormem Gdańsk zakończyły zgrupowanie w Ustce. Trener Wojciech Pawłowski jest zadowolony z okresu przygotowawczego. Można już oficjalnie napisać, że trzy zawodniczki dołączyły do LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom. Kolejne decyzje kadrowe we wtorek.
Sztorm Gdańsk - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 1:3 (1:2)
Bramki: Agnieszka Gołębiowska, Natalia Stasikowska 2.

- To był ciężki sparing, bo rywalki zagrały twardo i agresywnie. Mieliśmy okazję zagrać na bardzoi dobrym boisku w Redzie i zadowolony jestem z wyniku, bo z każdym dniem wygląda to coraz lepiej - mówi Wojciech Pawłowski, trener zespołu.

Podczas meczu groźnie wyglądającej kontuzji nogi doznała Monika Płóciennik. Napastniczka Czwórki wylądowała nawet w szpitalu. Na szczęście okazało się, że doznała silnego stłuczenia kości strzałkowej. Czy będzie gotowa za tydzień do walki, tego jeszcze nie wiemy, ale najważniejsze, że kontuzja nie okazała się zbyt poważna.

Można już oficjalnie napisać, że do zespołu Czwórki dołączy trzy zawodniczki: Natalia Stasikowska z Górniczej Konin, Izabela Tracz z Medyka Konin i Angelika Smagur z AZS Wałbrzych. Każda z nich powinna być sporym wzmocnieniem dla zespołu. To nie koniec wzmocnień. Kolejne kwestie kadrowe powinny wyjaśnić się po wtorkowym sparingu.
- We wtorek gramy o godz. 18 z Sokołem w Kolbuszowej. Będzie to nasz ostatni mecz towarzyski przed ligą. Po tym meczu zapadną ostatnie decyzje kadrowe - dodaje trener Pawłowski.

Dziewczyny w sobotę zakończyły obóz w Ustce i w niedzielę mają wolne. W poniedziałek drużyna normalnie rozpocznie ostatni cykl przygotowań. W sobotę o godz. 17 wielka inauguracja Extraligi piłki nożnej kobiet w Radomiu. LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom zagra z AZS UJ Kraków.

Foto. KobiecaPilka.pl