Wygrana w ostatnim sparingu (foto)

Dziś nasze zawodniczki zagrały ostatnią grę kontrolną przed startem Ekstraligi, która zaplanowana jest na najbliższą sobotę. Rywalem byli chłopcy z Broni Radom rocznika 2009 trenera Martina Łabędzkiego. HYdraczki wreszcie wygrały 2-1 po bramkach Oli Szydło i Karoliny Barczak. To nie był łatwy mecz, bo pierwsza połowa była pod dyktando chłopaków którzy lepiej operowali piłką a nasza drużyna swoich okazji szukała po kontrach. Jedna zakonczyła się powodzeniem po strzale Szydełka z............dużego palca, zaskoczyła tym uderzeniem ...Anitę Snopczyńską która do przerwy  grała w drużynie chłopaków. Druga połowa to już lepsza gra naszych Pań i  nomen omen straciliśmy wtedy bramkę, po ładnym strzale pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez ....Anitę Snopczyńską która w drugiej połowie grałą w swojej drużynie. Ostatnie dwadzieścia minut to już dominacja naszych Pań, Wiele sytuacji podbramkowych , niewykorzystanych i obronionych przez Oliwie Petelicką , która broniła w drugiej części w BRONI. Wygrana na koniec cieszy, buduje morale .

Hydrotruck - Broń 09 Radom 2-1

gole: Szydło , Barczak