Ślęza pokonana

W 18 kolejce Orlen 1 ligi Kobiet Hydrotruck pokonał Ślęzę Wrocław 2-1. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Julia Tracz i OLiwia Bida.

Pierwsza połowa pod dyktando wrocławianek , ale to radomianki zrobiły dwie akcje które zakończyły sie golami dla Hydrotrucku. Najpierw w 12 minucie Julia Tracz po rzucie rożnym w ekscelibrystyczny sposób zdobyła bramkę a w 43 minucie wynik podwyższyła Oliwia Bida. W tej części gry dwa razy fenomenalnymi interwencjami ratowała Nas Kinga Ptaszek. To były kluczowe momenty meczu bo mogło być różnie. Druga połowa to bicie głową w mur naszych rywalek, a nasza obrona , bardzo młoda formacja nie dała się zaskoczyć , a i Kinga Ptaszek w bramce dziś była bardzo czujna i rozwiewała wszystkie zamiary naszych rywalek. Brawo Team