Punkt z Jelną

Tylko jeden punkt zdobyły piłkarki HydroTruck w meczu z UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna. Remis 3-3 nie zadowolił żadnej ze stron. Strzelanie rozpoczęła w 6 minucie Marina Pohribniak,  goście wyrównali po 10 minutach. W 39 minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Pauliny Oleksiak, ale Staszkówka jeszcze szybciej odrabia straty bo zaledwie po następnych 5 minutach. Druga połowa rozpoczęła się od straty bramki przez nasz zespół w 51 minucie meczu.  Minuty mijały a my nie mogliśmy wyrównać. Na domiar złego około 80 minuty czerwoną kartkę dostała nasza bramkarka Kinga Ptaszek, a że limit zmian został wykorzystany to w bramce stanęła.....najmłodsza z ekipy Julia Tracz. Udało się nie dopuścić do zagrożenia pod naszą bramką za to stworzyć pod bramką przyjezdnych po którym wywalczony został rzut karny. Pewną egzekutorką jedenastki okazała się Wiola Tkaczyk i mogliśmy dopisać chociaż punkt. W następnej kolejce radomianki wyjezdzaja do Wrocławia na mecz ze Ślęzą. Pora na komplet punktów bo robi się niebezpiecznie w tabeli