Punkt w zaległym meczu

Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom - Polonia Środa WIelkopolska 0:0

Czwórka: Ptaszek - Rosińska, Bagińska, Tracz, Sobczak, Bida (78 Olesińska), Majewska, Tkaczyk, Oleksiak (78 Soboń), Pohribniak, Orłowska.

Pojedynek miał się odbyć w listopadzie, ale wówczas dwukrotnie był przekładany z powodu śnieżycy i fatalnego stanu boiska. Dopiero teraz na tydzień przed ligowym startem udało się zagrać ten mecz.
Faworytem przed tym meczem była Polonia, która w tabeli zajmowała trzecie miejsce i miała jeden punkt do miejsca dającego awans. Z kolei Czwórka z dorobkiem 14 punktów zajmowała miejsce siódme, póki co spokojne i z dala od strefy spadkowej.
Z powodu kontuzji nie mogła zagrać Alona Komanda. Za kartki pauzowała Klaudia Żabicka, z kolei Monika Płóciennik pożegnała się zimą z drużyną.
Całe spotkanie było bardzo wyrównane, choć niewiele było sytuacji bramkowych. Remis wydaje się być najbardziej sprawiedliwym wynikiem.

Źródło: echodnia.eu