Już oficjalnie - Iwaniszyn zawodniczką Czwórki!

Ukrainka Mariana Iwaniszyn, zawodniczka występująca w polskiej ekstraklasie między innymi w Górniku Łęczna, będzie grać w LUKS Czwórka Wosztyl.eu Radom. To już oficjalna wiadomość, choć niestety zawodniczka nie zadebiutuje w sobotę z Unifreeze Górzno. Dość późno dojedzie do Radomia i będzie zbyt zmęczona, aby jechać w kolejną daleką podróż na mecz.

Zawodniczka będzie miała w ligowym meczu zadebiutować w piątkowy wieczór, w meczu ze swoim byłym klubem, Górnikiem Łęczna. W akcji powinniśmy zobaczyć ją we wtorek w pucharowym meczu wyjazdowym, z Mazovią Grodzisk Mazowiecki.

25-letnia pomocniczka przez ostatni rok grała w Sparcie Praga. Wcześnie przez 3,5 roku była związana z Górnikiem Łęczna. W Ekstralidze rozegrała 63 spotkania i dwukrotnie wraz z Górnikiem dotarła do finału Pucharu Polski. To reprezentantka Ukrainy. Ma na swoim koncie występy w Lidze Mistrzyń z klubami z Czech i Ukrainy - pisze o zawodniczce portal KobiecaPilka.pl