Juniorki tuż za podium w mistrzostwach Mazowsza!

Juniorki Czwórki tuż za podium w mistrzostwach Mazowsza!

W miniony weekend w Piasecznie rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Mazowsza dziewcząt w kategorii do lat 16. LUKS Sportowa Czwórka zajął czwartą lokatę. Do podium brakowało niewiele, ale mimo to naszym zawodniczkom należą się wielkie brawa.
W grupie pokonaliśmy 2:0 Legie Warszawa, 2:0 Zamłynie Radom i 3:0 Polonez Warszawa. W ćwierćfinale pokonaliśmy Pragę Warszawa II 2:1, w półfinale przegraliśmy z Praga Warszawa I 0:4. Z kolei w meczu o 3 miejsce ulegliśmy GOSIRkom Piaseczno 2:6.

- Dziewczyny starały się jak tego dnia mogły, niestety nie był to udany turniej w naszym wykonaniu. Należy przeanalizować mecze, wyciągnąć wnioski i trenować dalej. Przed nami liga na tym skupiamy cała swoją uwagę - ocenia występ trener, Marcin Brodecki.

Czwórka U 16: Piszczek, Wesołowska, Kępas, Chmura, Michalczewska, Mazurkiewicz, Konderska, Banasiewicz, Kwiek, Królikowska, Kwiatkowska, Kawinska.